Vilniaus oro uoste pigių skrydžių pradžia

Tikrai ir be apgaulės pigūs skrydžiai prasideda Vilniuje

Ar visada mes elgiamės protingai, kai nusprendžiame bilietus į kelionę lėktuvu įsigyti pigiai. Žinoma, ieškome pačio pigiausio varianto. Neretai savo skrydžius pradeda net kitos šalyse. Kodėl? Elementaru, nes norime pakeliauti dažniau, arba tiesiog sutaupyti.

Anksčiau tokia keliavimo praktika pasiteisindavo, nes buvo kaip naujas atradimas turistams. Dabar jau nebe. Vilniaus oro uostas dirba sistemingai, kad savo keleiviams galėtų pasiūlyti ne tik geras sąlygas, bet ir nedideles kainas. Kam važiuoti į Kauną, net Rygą, kai Lietuvą galime palikti iš Vilniaus leidžia pigiausi aviabilietai.

Lėktuvo bilietai ir informacija apie juos bei skrydžių kryptys iš šio tarptautinio oro uosto driekiasi per visą Europą. Barselona, Roma, Londonas, Paryžius, Praha, Stokholmas, Oslas, tai tik dalis maršrutų, kuriuos siūlo Vilniaus oro uostas. Pasirinkimo užtenka, tereikia nuspręsti, kuri šalis ar miestas labiausiai domina, įsigyti bilietus ir pasimėgauti kelionės malonumais. Šiais laikais, kai visas rezervacijas ir apmokėjimus galima atlikti kelių mygtukų paspaudimu, tai padaryti nėra sudėtinga.

Nereikia pamiršti ir žodžio pigu prasmės. Atrodo, kad Kaune vienas ar kitas maršrutas yra mažesne kaina, nei Vilniuje. Nepamirškime ir dar vieno elementaraus fakto, kad į Kauną reikia dar ir nuvykti. Ne visi norime keliauti traukiniu ar autobusu. Vykstame nuosavu automobiliu. Apie kuro kainas nekalbėkime, geriau pagalvokime, kad automobilį reiks palikti saugojimo aikštelėje. Juk nenorime, kad mūsų turimam turtui kas nors nutiktų, kai šeimininkai maloniai laiką leidžia svečioje šalyje. Štai, prašau ir papildomos išlaidos.

Dabar jau turėtų būti akivaizdu, kad žmonėms, kurie gyvena rytinėje šalies dalyje geresnio pasirinkimo, kaip Vilniaus miestas tikrai nebus. Oro uostą surasti nesudėtinga, į jį galima patekti keliais skirtingais būdais, o tai visada praverčia, nes kelionės autobusu yra ir pakankamai greitos bei pigios. Akivaizdu, kad pigi kelionė susideda ne vien tik iš pigaus skrydžio. Nereikia pamiršti skirtingų smulkmenų, kurios beveik visada geba padidinti poilsio biudžetą. Pinigus norime leisti pramogoms, geram maistui, šauniam aptarnavimui, o ne daiktų saugojimui. Todėl neapgalvoti veiksmai ir išlaidos neprotingiems pirkiniams nepadės net ir pirkti aviabilietai internetu.

Beveik visos pagrindinės kelionių agentūros savo skrydžiams pasirinko Vilniaus oro uostą, tai suprasite, kai įsigysite kelialapį. Nors kartais mėgstame keliauti ir savarankiškai. Pasimokykime iš profesionalų, jie žino, kur teikiamos geriausios paslaugos už palankiausią kainą. Savo atostogas pradėkime Vilniaus oro uoste, nusivylę neliksite.