Nespjaukite ant draudimo

Labai juokinga girdėti, kai žmonės vis kartoja, o gal jie užsiciklinę, kad kam jiems tas turto, gyvybės, kelionės ar TPVCA draudimas, jei jie save saugo patys ir jau ilgą laiką jiems nėra nieko blogo nutikę. Bet jei Jūs saugūs nereiškia, kad ir kiti vaikšto, važiuoja, gyvena ar keliauja saugiai. Todėl šis veiksnys ir gali įtakoti žalos atsiradimui, nes nesaugi aplinka gali žalą dar ir padidinti. Kaip? Pasistengsime papasakoti.

Kažkada, kai tik įsigijau neblogą būstą ir atlikau visus reikiamus bei suplanuotus remontus. Prie manęs, kaip tuo metu galvojau, prisikabino vienos draudimo kompanijos įmonės atstovė ir vis zyzė ir zyzė, kad apdraustume savo būstą nuo nelaimingų atsitikimų. Pradžioje nesutikome, nes tikėjome ir net labai buvome įsitikinę, kad mūsų turtui nieko blogo nutikti negali, nes uraganai Lietuvoje nesiaučia, žemės drebėjimų nėra, potvyniai tik Klaipėdos centre blogiausiu atveju, tad draudimas būtų tik papildomos išlaidos mūsų šeimai.

Na, bet nėra to kas neišeitų į gerą, kaip sakoma. Po ilgų įkalbinėjimų, draudimo kompanijos brokerė vis gi išzyzė, kad mes apsidraustume savo nekilnojamąjį turtą. Ji rekomendavo ir patikino, kad pigiausias draudimas internetu ir ne kitaip ir davė nuorodą, kurios pagalba galėsime užpildyti ir gauti polisą internetu. Pigiausias draudimas internetu mums žadėjo labai daug lengvatų, nuolaidų ir gerą atlygio procentą draudiminio įvykio metu bei žalos patyrimo atveju. Nors jau pradžioje mes jau buvome įtikėję tuo ką darome Taip kaip mes jau buvome nusprendę draustis, tokie patarimai tik dar labiau stiprino bendravimą ir geras emocijas apie draudimo kompanijos darbuotojos atsidavimą klientams. Draudžiantis internetu, po to kai brokerė paaiškino kaip viską reikia daryti ir ką pildyti,nes tai buvo visiškai nesudėtingos procedūros, mes padarėme pirmą draudiminį įnašą, kuris jau nebe pamenu, mums kainavo gal kokį 120-150 litų. Bet mes nebūtume lietuviais, jei nepatikrintume, ar tikrai draudimas internetu yra pigiausias 🙂 Ir ką manote? Nurodytos bendrovės, su kuria pasirašėme draudiminę sutartį, internetinės draudimo paslaugos tikrai buvo pigiausios, net nustebome, kad brokerė nepamelavo, o ir kaina buvo tokia apie kurią ir kalbėjome. Tikrai, nustebome.

Taigi, turto draudimas jau buvo mūsų kišenėje, na, gal stalčiuje, tai būtų tiksliau pasakyti. Pirmieji gyvenimo metai praėjo sklandžiai, buvome įkvėpti naujo pirkinio. Antrais gyvenimo bute metais, gyvenimas jame truputėlį apkarto, nes po dukros kambarėlio remonto, praėjus vos keliems mėnesiams, kaimynė iš viršaus jį apipylė taip, kad net tinkas nuo sienų atšoko. Nieko nedelsdami susisiekėme su draudimo kompanijos atstove ir pareikalavome žalos įvertinimo, kaip tokią teisę mums suteikė turto draudimas ir jo polisas. Savaitės bėgyje, savo namuose mes sulaukėme draudiminių įvykių žalos įvertinimo skyriaus specialistės vizito. Ji įvertino mūsų patirtą žalą ir nustatė konkrečią sumą, kurią turėtų susimokėti ir kaimynė, kuri padarė žalą, ir draudimo kompanija.

Po viso šito, toje pačioje bendrovėje apdraudėme ir savo automobilį. Buvo pasirinktas KASKO draudimas, nes automobilis buvo naujas, brangus, todėl norėjome visų saugumo bei žalos atlyginimo, jei tokia atsirastų, atlyginimo. Žinoma, labai gerai, kad buvome apsidraudę ir savo turtą ir patirta žala mums buvo atlyginta mėnesio bėgyje.

Rimčiau pagalvojus, jau geriau kaimynė nebūtų mūsų apipylusi ir patyrusi papildomų išlaidų dėl to ir kaip sakoma, nuo nelaimių niekas nėra apdraustas, bet būti apdraustam ir gyventi ramiau – ženkliai smagiau.

One thought on “Nespjaukite ant draudimo

  1. Pingback: Labai geri blogai | Pigios kelionės, keltų ir lėktuvų bilietu

Comments are closed.