Į Londoną galima skristi ir tiesiogiai

Iš Kauno į Londoną skrendam tiesiogiai

Pigaus skrydžio pranašumai yra akivaizdūs. Jie leidžia Europoje keliauti pakankamai pigiai bei efektyviai. Deja, tenka susidurti ir su tam tikrais minusais. Neretai kelionė užtrunka, nes tenka keisti lėktuvą, gaištamas laikas oro uostuose ir jų patikrinimuose.

Tada daugelis žmonių susimąsto apie tiesioginio skrydžio privalumus. Jis akivaizdus, juk lėktuvų keisti jau nereiks, beprasmiškai laiko neleisite skirtinguose lėktuvų terminaluose. Nors teks susidurti su vienu akivaizdžiu minusu, tai kaina. Būtų tiesiog nuostabu, jei šie reisai daug nekainuotų. O Jūsų žiniai, jie nekainuoja daug, jei aviabilietai ieškomi bei rezervuojami internetu.

Po teisybę, jie per daug ir šiaip nekainuoja. Tai gali patvirtinti asmenys, kurie pakankamai dažnai iš Kauno keliauja į Londoną. Jie ieško ne pigaus skrydžio, bet pigaus ir tiesioginio reiso. Jų tikrai būna, abejoti nereikia, o ginčytis net neverta.

Matyt, per daug laiko skiriame tik pigaus skrydžio paieškai. Didelio dėmesio nekreipiam į vieną pakankamai svarbią eilutę – tiesioginis. Iki šios dienos egzistuoja pakankamai gaji nuomonė, kad tiesiogiai skristi brangu, o šia paslauga naudojasi tik tie, kurie turi pakankamai pinigų.

Jei taip manote, tai klystate. Žinoma, kad pigius tiesioginius bilietus žmonės išgraibsto labai greitai. Kaunas-Londonas yra be galo populiarus maršrutas ir protingi keleiviai žino, kad tame megapolyje jie nori atsidurti greitai, gaišti laiko jie nemėgsta, nes jį galima skirti pramogoms mieste, dalykiniams susitikimams ar pasimatymams su artimaisiais bei mylimaisiais, kurie gyvena Didžiosios Britanijos sostinėje.

Dabar turėtų iškilti natūralus klausimas – o kaip man įsigyti šios rūšies bilietą? Viskas yra pakankamai elementaru, nes tai padarysite internetu. Žinoma, prieš tai dera užsiimti nedidele medžiokle. Nėra sudėtinga sužinoti bendrovių pavadinimus, kurios teikia savo paslaugas Kauno oro uoste. Labai lengva užsiprenumeruoti jų naujienlaiškus ir pradėti stebėjimą. Apie būsimus pigius ir dar tiesioginius bilietus sužinosite šiek tiek anksčiau nei jie pasirodys prekyboje. Akivaizdu, kad turėsite šiek tiek ir galėsite nuspręsti ar dera šiuo pasiūlymu pasinaudoti.

Nors kartais labai skubėti neverta. Galima palaukti ir paskutinės minutės pasiūlymų. Žinoma, reikia įvertinti ir metų sezoną, jei nėra didelių švenčių ir turistų srautai pakankamai menki, jums pasisekė, nes tikrai paskutinę minutę atsiras ir tiesioginis, ir pigus bilietas į Londoną. Todėl būkite garantuoti, kad bilietai tikrai įkris į Jūsų kišenę, bet prieš tai reikėtų apsidrausti.

Kaip apsidrausti, susimastysite? Ogi visai paprastai. Skristi tai ketinate, o kaip Jūsų bagažas, apdraustas ar ne. O kaip sveikata, rūpinatės, kad kelionėje nieko nenutiktų? Taigi, galiu pasakyti tik viena, kad draudimas internetu yra pigiausias ir nereikia tokio baidytis, jis bet kokiu atveju naudingesnis už tą, kurio nebus jei kartais susižalotumėte kurioje nors iš kelionės šalių. O jei labai skubate, internetu galima apdrausti ir savo kelionės laiką, kad tikrai išvyksite, jei skubate ar kitoje šalyje turite labai svarbius susitikimus 😉