Laisvės statula vilioja į Ameriką

Įgyvendinam savo svajones ir vykstam į Ameriką

Amerika – svajonių šalis. Šia mintimi abejoti neverta, nes ne vienas keliautojas svajoja atsidurti šioje valstybėje ir savo akimis pamatyti, kaip kolonijų kraštas virto viena didžiausių pasaulio supervalstybių.

Vienintelis minusas– kelionės kaina. Ji neretai glumina, nes reikia įveikti nemenką atstumą, aviabilietai kainuoja, o nukeliauti pigiai pavyksta ne visiems. Nors yra asmenų, kurie gali pasidalinti savo patirtimi, kaip į JAV nuvyko pigiau. Tereikia kantrybės ir šiek tiek finansų.

Suprantama, kad šiai kelionei reikia ruoštis pakankamai kruopščiai ir iš ankščiau. Keliautojas turi tvirtai nuspręsti koks yra jo tikslas. Per kelias dienas šalies nepamatysi, tikram amerikietiško gyvenimo perpratimui prireikia ne vienerių metų. Keliautojas nėra mokslininkas, jis nori pamatyti, patirti, o ne viską žinoti ir gebėti paaiškinti ar perduoti informaciją kitiems.

Pigiai nuvykti į JAV įmanoma. Galimi net keli keliai. Pirma, tai nustokime kreivai žiūrėti į kelionių agentūrų pasiūlymus. Susipažinkime su visais, sekime naujienas, nes gali atsirasti tuščių vietų, o pirminė kaina tada sumažėja kelis kartus ir pamatysite pigūs lėktuvų bilietai Jus susiras patys. Tereikės tik apsimokėti už bilietus 🙂

Žinoma, kad į Ameriką nukeliauti savarankiškai nėra sudėtinga. Dabar jau nebereikia eiti į ambasadą, kalbėtis su darbuotojais ir tikėtis, kad į visus klausimus atsakėte teisingai ir nesusimovėte. Tam tikrus kelionės formalumus sutvarkyti teks, bet tai padaryti nesunku. Akivaizdu, kad iš Lietuvos tiesiogiai į šią svajonių šalį nenuvyksite, teks persėsti. Sekite bendroves, kurios teikia tarpžemyninius skrydžius. Ten nuolaidos bei akcijos egzistuoja, todėl pigūs skrydžiai į Ameriką visada pasiekiami už mažesnę kainą. Tada tikrai sulauksite pasiūlymo, kurio atsisakyti nesugebėsite.

Nors pats geriausias patarimas skamba gan paprastai – pradėkite taupyti. Šiai išvykai finansų prireiks. Net jei lėktuvo bilietas bus nebrangus, šalyje su išlaidomis susidursite, nes veiklos bei pramogų ten užtenka. Tereikia tik už tuos malonumus susimokėti.

Dabar žmonės pamėgo ne tik pigiai keliauti, bet dažnai tai daro pavieniui. Vis tik Amerikoje būti su draugų kompanija yra smagiau, nes galima susiruošti ir į savaitės kelionę šalies greitkeliais. Suprantama, kad toks keliavimo būdas šiek tiek vargina, bet leidžia suvokti kokio dydžio tai kraštas ir kiek jame yra nuostabių gamtos vaizdų, miestų ir miestelių bei emocijų ir jų formų. Europa vienišom kelionėm tinka, o JAV specifika yra šiek tiek kitokia. Juk kuo daugiau žmonių keliauja, tuo būna smagiau.