Patarimai kaip pasirinkti prezervatyvą

Patarimai kaip pasirinkti prezervatyvą

Platus prezervatyvų pasirinkimas skatina lyginti kuo daugiau kriterijų, kad būtumėte tikras, jog atradote tą variantą, kuris tinka labiausiai. Kadangi šiuo metu siūloma tikrai labai plati sargių pasiūla – naudinga susidėlioti kriterijus, kad galėtumėte atrasti tuos sargius, kurie jums tinka labiausiai. Durex Performa – patys populiariausi ir dažniausiai perkami prezervatyvai, kurie laimi dėl akivaizdžių kokybės bei patrauklios kainos veiksnių. Juolab, egzistuoja tokia plati pasiūla, kad kiekvienas klientas nesunkiai atras tokius, kokie jam tinka labiausiai.

Durex Performa prezervatyvai internetu

Ieškant jums labiausiai tinkančių prezervatyvų reiktų atkreiptų dėmesį į žemiau paminėtus veiksnius. Jų gali atrodyti gana daug ir prekybos vietoje paprasčiausiai nebūna tiek daug laiko, kad galėtumėte lyginti skirtingus variantus. Būtent todėl internetinės prekybos vietos ir laimi, kadangi patogiai galima lyginti kriterijus, kol pavyks atrasti tą, kuris tinka labiausiai.

Durex Performa prezervatyvai maloniam seksui

  • Vienas svarbiausių aspektų. Labai dažnai prezervatyvai plyšta vien todėl, kad jie yra netinkamo dydžio. Jeigu nežinote, kokie jums tinka labiausiai – tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais.
  • Nors Durex Performa ir taip beveik nesijaučia mylintis, tačiau galima pasirinkti ypač plonus prezervatyvus. Jie lygiai tokie pat tvirti, kad galite būti tikras dėl kokybės.
  • Daugeliui žmonių prezervatyvų kvapas lemia tikrai daug. Taigi, labai svarbu įvertinti pasirinkimo galimybes ir įsigyti tokius, kokie jums tinka labiausiai. Tai ypač aktualu tokiu atveju, jeigu planuojate užsiimti oraliniu seksu.
  • Medžiaga. Priimta manyti, kad prezervatyvai dažniausiai gaminami iš latekso. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi šiuo metu egzistuoja kur kas didesnė pasiūla. Svarbiausia yra tai, kad juos gali pirkti tie asmenys, kurie yra alergiški lateksui.
  • Papildomas malonumas. Šiuo metu galima įsigyti ir tokių sargių, kurie teikia ne tik apsaugos, tačiau tuo pačiu ir papildomo malonumo funkcijas. Įvertinkite galimybes.
  • Galiausiai, naudinga pasiskaityti apie kiekvieną kompaniją, kad žinotumėte, jog pasirinkote patį geriausią variantą iš visų egzistuojančių.

Durex Performa – puikus pasirinkimas tokiu atveju, jeigu pora nori džiaugtis kokybišku seksu ir nejusti jokio diskomforto. Mylėkite, būkite mylimi ir darykite tai saugiai.

Kaip užmauti.