Pirmas skrydis pilnos kelnės

Pilnos kelnės per pirmą skrydį realu

Jei pasidomėsite tendencija apie keliones, tai pastebėsite, kad kelionės lėktuvais yra pagrindinės. Kyla klausimas kodėl? Manau, kad pigių skrydžių bendrovės  yra užvaldžiusios šią rinką pasaulyje, todėl pigius bilietus į bet kokį skrydį galima gauti vos prisėdus prie kompiuterio.

Skrydžių dažni vartotojai ir žinovai patvirtins, kad nesumeluočiau, jog daugelio turistų pirmas skrydis buvo vos ne su pilnomis kelnėmis. Ir vėl kyla klausimas kodėl? Todėl, kad nedisponuojant tinkamu kiekiu informacijos tam tikroje situacijoje, visada kyla vidinė įtampa ir susijaudinimas. Nors atrodo, kad keleivis pats moka susitvardyti ir susikontroliuoti.

Taigi, belandžiodamas po internetines platybes, netikėtai atradau pigių skrydžių skiltį. Ketinau patikrinti ar tikrai pigūs lėktuvų bilietai yra tikrai pigūs ir už tokią kainą, kurią siūloma internetinėje erdvėje. Tad ėmiausi eksperimento. Susiradau kažkokius zuikiobilietai.lt svetainę. Atsiprašau, kad taip rašau, bet tas posakis nėra įžeidžiantis iš mano pusė, nes zuikio bilietus atradau visiškai atsitiktinai, todėl taip ir užvadinau: “kažkokius”.

Ši svetainė mane suviliojo užrašu apie pigiausius bilietus, ar kažkas tokio, kad jie būna pigūs ne todėl, kad taip skelbiama, bet tada, kai oro bendrovės skelbia pigių skrydžių pasiūlymus. Juk tai nepriklauso nuo pačios kelionių agentūros, kuri siūlo ir prekiauja ir aviabilietais. Tad nusprendžiau pašniukštinėti ir išsiaiškinti ar siūlomi aviabilietai pigiai tikrai yra tokie kaip skelbiama. Ir mano nuostabai, kuo ir lyginai, tai pigūs bilietai į Angliją buvo itin pigūs. Gali būti, kad tik tą dieną, bet nebeturėjau jėgų patikrinimams, nes kamavo karščiai, +33 pavėsyje, todėl ėmiau ir įsigijau bilietus minėta kryptimi.

Taigi, įsigijus pigius bilietus skrydžiui į Angliją aš pradėjau abejoti ar teisingai elgiuosi. O jei rimčiau, tai dingstelėjo mintis ar išvis man reikia to, suabejojau savo veiksmais. Bet išsimiegojęs naktį ir pabudęs ryte aš supratau, kad mano sprendimas yra geras, nors be galo jaudinausi, nes mano skrydis turėjo būti pirmą kartą gyvenimą. Ar galite įsivaizduoti tą jaudulį, todėl buvau ne savas, pasimetęs ir kažkoks ne vietinis 🙂

Kai atėjo laikas vykti buvo visai kitaip, buvau susikaupęs, gal šiek tiek įsitempęs, bet visumoje dariau kaip pagal nematomą, pirmą kartą skrendančio lėktuvu keleivio veiksmų instrukciją. Jaudulys lydėjo mane, bet nebuvo toks kaip namuose, kai pirmą kartą užsakiau lėktuvo bilietus ir dar internetu.

Taigi, neabejokite savo jėgomis ir norais, juk pirštas, kartais, paspaudžia ne tą mygtuką “tyčia”, kurio Jūs visiškai nenorėjote. Bet pirštas klausė kieno kodą ir mintis… a…? Tad nesigėdinkite savo norų, jie pasiekiami ranka ir realiai įgyvendinami.