Į tolimą šalį su mikroautobusu!

Į tolimą šalį su mikroautobusu!

Šiuolaikiniame pasaulyje kelionės malonumais nėra sudėtinga mėgautis. Atrodo, kad reikia tiek ne daug. Šiek tiek noro, žinoma, truputį ir pinigų, svajonės bei tikslo ir geros draugų kompanijos. Tik ar nieko nepamiršom?

autobusiuko_nuoma

Suprantama, kad be tinkamo transporto labai toli nukeliauti nepavyks. Pasirinkimas šioje sferoje nemenkas, tik ar visi variantai labai praktiški? Lėktuvo tenka ilgai laukti, su keltu labai toli nenukeliausi, autobusas niekur sustoti nemėgsta, o su traukinių maršrutais labai didelio pasirinkimo kaip ir nėra. Lieka vienintelis logiškas pasirinkimas – nuosavas automobilis. O ką daryti, jei į tolimą kelią susiruošė ne keturių, o aštuonių žmonių komanda?

Sprendimas visada egzistuoja, o šiuo atveju, pats racionaliausias pasirinkimas, tai mikroautobusiuko nuoma. Pažiūrėkime į šio pasirinkimo pliusus. Pirmas ir pats akivaizdžiausias, tai kompaktiškas dydis. Į mikroautobusą telpa daugiau keleivių, nei į automobilį, bet mažiau, nei į autobusą. Akivaizdu, kad tokia transporto priemonė tiesiog sukurta išvykoms, nes į ją telpa ne tik visi keleiviai, bet ir jų daiktai.

Ji nėra per daug didelė, tad per daug kuro kelionėje nepareikalaus, o kas svarbiausia autobusiuką galima išsinuomoti, tai yra labai gerai. Mikroautobuso nuoma kelionėms Europos Sąjungoje yra be galo geras dalykas, nes galima pasimėgauti keliavimo laisve. Niekas neskubina, sustoji kur nori, keliauji su kuo nori, tai kruizinis greitis, kuris leidžia ir pailsėti bei papildomos energijos pasisemti. Kupini jėgų ir pailsėję, mes visi norime sugrįžti į kasdieninę rutiną, nes tada ir darbai ne tokie baisūs tampa, patys žmonės didesniu produktyvumu pasigirti gali.

Auto nuoma

Kas dar šauniau, tai kad mikroautobusą galima išsinuomoti be vairuotojo. Reikalavimai šiam variantui nėra dideli, tik b kategorijos vairuotojo pažymėjimas, keli stažo metai ir viskas, sutartį jau sudaryti galima. Šiuolaikiniai mikroautobusai tikrai neprimena savo pirmtakų, čia ir kondicionierius veikia, sėdynės patogios ir kojoms vietos užtenka, tokią transporto priemonę ne kiekvienas įsigyti gali, bet dabar juos išsinuomoti tampa be galo paprasta. Tereikia nepamiršti dokumentų, piniginės, tiksliai perskaityti sutartį, pasirūpinti kitais aktuliais klausimais ir susiruošti į tolimą šalį, kurią su gausia kompanija aplankyti yra tiesiog nuostabu.

Daugiau apie auto